KONST / Litografier / Färglitografi 8838706
nr 883 8706
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), rådjur, 163/320, signerad, motivet: 29x47
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 mars 2014
kl 19:56:03
21/3 13:10:51
22/3 19:34:52
450 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz